KLASY I – III

lp.

nazwa zajęć

dzień

tygodnia

godzina

prowadzący

sala

1

zajęcia z uczniem zdolnym – 1a

poniedziałek

11.45 – 12.30

M. Walaszek

3

2

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze -1a

wtorek

12.40 – 13.25

M. Walaszek

3

3

koło przyrodnicze – kl. 1b

środa

12.40 – 13.25

I. Żwirek

6

4

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze -1b

czwartek

11.45 – 12.30

I. Żwirek

6

5

zajęcia teatralno – plastyczne – 2

czwartek

12.40 – 13.25

A. Lesińska

3

6

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze -2

poniedziałek

12.40 – 13.25

A. Lesińska

5

7

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze -3a

wtorek

8.00 – 8.45

J. Wantoch Rekowska

4

8

zajęcia z uczniem zdolnym – 3a

środa

12.40 – 13.25

J. Wantoch Rekowska

4

9

3. zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze -3b

poniedziałek

11.45 – 12.30

T. Maciaszek

6

10

zajęcia z uczniem zdolnym – 3b

czwartek

8.00 – 8.45

T. Maciaszek

4

11

Akademia Piłkarska – kl. 3

Z. Cierzan

12

gimnastyka korekcyjna

1a

wtorek

12.40 – 13.25

A. Lesińska

 22

22

1b

poniedziałek

11.45 – 12.30

2

piątek

11.45 – 12.30

3b

wtorek

W. Maciaszek

13

zaj. korekcyjno – kompensacyjne

poniedziałek

11.45 – 12.30

I. Żwirek

21

KLASY IV-VI

lp.

nazwa zajęć

dzień

tygodnia

godzina

prowadzący

sala

1

Akademia Piłkarska /kl. 4

poniedziałek

12.40 – 14.20

Z. Cierzan

7

2

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego – kl 4-6

 

 

B. Bujak

 

3

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki  4-6

 

 

M. Jereczek

 

 

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego

poniedziałek

12.40 – 13.25

E.  Spiczak Brzezinska

16

4

SKS – piłka siatkowa 4-6

piątek

13.35 – 15.10

M. Dawidowska

7

5

SKS – piłka nożna i unihokej 4-6

środa

13.35 – 15.10

M. Dawidowska

7

6

Koło przyrodnicze

poniedziałek

13.35 – 15.10 (co 2. tydz.)

D. Gralak

19

7

Koło języka polskiego /4

 

 

E. Michnik

 

8

Koło języka polskiego /6 a

 

 

B. Bujak

 

9

Koło matematyczne/kl. 6

 

 

M. Jereczek

 

10

Koło wolontariatu

wtorek

14.20 – 15.50

M. Wilma

14

11

Koło artystyczne

poniedziałek

12.40 – 14.20

A. Chrzan

24

 

Koło Przyjaciół Biblioteki

środa

13.35 – 15.10

M. Narloch

21

12

zaj. korekcyjno – kompensacyjne

poniedziałek

12.35 – 13.35

J. Wantoch Rekowska

4

 

GIMNAZJUM

lp.

nazwa zajęć

dzień

tygodnia

godzina

prowadzący

sala

1

Koło języka polskiego – kl. I, IIIA

wtorek

8.00 – 8.45

E. Michnik

21

2

Koło dziennikarskie – II B

czwartek

14.25 – 15.10

A. Paul

18/15

3

Koło chemiczne – I-III

środa

13.35 – 15.10

(co 2. tydz.)

I. Pałacha

 

4

Koło matematyczne – I-III

 

 

W. Miąskowska

 

5

Koło artystyczne – I-III

poniedziałek

12.40 – 14.20

A. Chrzan

24

6

SKS –

poniedziałek

14.25 – 15.10

Z. Cierzan

7

wtorek

14.25 – 16.00

środa

15.30 – 17.00

7

Koło badmintona

 

 

W. Maciaszek

7

8

Zespół ludowy „ Kaszubskie Nutki”

 

 

E. Kosińska

 

 

Koło Przyjaciół Biblioteki

środa

13.35 – 15.10

M. Narloch

21

 

e-twinning

czwartek

14.25 – 15.10

J. Czyżyk Markiewicz

18/16

 

Koło wolontariatu

wtorek

14.20 – 15.50

M. Wilma

 

9

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i  chemii – I-III

wtorek

14.25 – 15.10

I. Pałacha

 

czwartek

14.25 – 15.10

 

10

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego  I-III

czwartek

14.25 – 15.10

E. Michnik

15

11

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z biologii  I-III

środa

14.25 – 15.10

D. Gralak

19

12

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki – I-III

 

 

W. Miąskowska

 

13

zajęcia przygotowujące do egzaminu z chemii – III

poniedziałek

14.25 – 15.10

I. Pałacha

 

 

zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego

wtorek

14.25 – 15.10

J. Czyżyk Markiewicz

16

piątek

13.35 – 15.10

16

14

zajęcia przygotowujące do egzaminu z geografii – III

poniedziałek

14.25 – 15.10

M. Walaszek

19

15

zajęcia przygotowujące do egzaminu z fizyki – III

 

 

G. Neubauer

 

 

 

 

16

zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki – IIIB

 

 

W. Miąskowska

 

17

zaj. korekcyjno – kompensacyjne

poniedziałek

14.20 – 15.20

J. Wantoch Rekowska

4

_____________________________________________________________